CONTACT

Wenst u meer informatie of een afspraak?

Neemt u dan geheel vrijblijvend contact met ons op via onderstaande gegevens.

Kauwenhoven 80

6741 PW Lunteren

Nederland

KVK Arnhem nr. 09077423

BTW nr. 8159.74.516.B01

Contact

Contactpersonen J.C. van Veldhuizen BV

Jan van Veldhuizen

J. C. van Veldhuizen

Directeur

Telefoon: 06 – 53 31 11 41

e-mail: jan@jcvanveldhuizen.nl

Contactpersonen

J.C. van Veldhuizen BV

Jan van Veldhuizen

J. C. van Veldhuizen

Directeur

Telefoon: 06 – 53 31 11 41

e-mail: jan@jcvanveldhuizen.nl

Wim Brussen

Wim Brussen

Groen/Sport

Telefoon: 06 – 51 83 17 14

e-mail: wim@jcvanveldhuizen.nl

Dick Dirksen

Dick Dirksen

Werkvoorbereider

Planner

Telefoon: 06 – 22 89 59 40

e-mail: dick@jcvanveldhuizen.nl

Gerbert van Veldhuizen

Gerbert van Veldhuizen

Werkvoorbereider

Landmeter GPS

Telefoon: 06 – 22 11 48 10

e-mail: gerbert@jcvanveldhuizen.nl

Wim Brussen

Wim Brussen

Groen/Sport

Telefoon:

06 – 51 83 17 14

e-mail:

wim@jcvanveldhuizen.nl

Dick Dirksen

Dick Dirksen

Werkvoorbereider

Planner

Telefoon:

06 – 22 89 59 40

e-mail:

bedrijfsburo@jcvanveldhuizen.nl

Gerbert van Veldhuizen

Gerbert van Veldhuizen

Werkvoorbereider

Landmeter GPS

Telefoon:

06 – 22 11 48 10

e-mail:

gerbert@jcvanveldhuizen.nl

Rieke van den Brink

Rieke van den Brink

Administratief medewerkster

Telefoon: 0318 48 6403

e-mail: rieke@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag.

Henny van Veldhuizen

Henny van Veldhuizen

Financieel medewerkster (crediteurenbeheer)

Telefoon: 0318 48 6403

e-mail: henny@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op dinsdag en vrijdag.

Carlien van Veldhuizen

Carlien van Veldhuizen

Financieel medewerkster (debiteurenbeheer)

Telefoon: 0318 46 6403

e-mail: carlien@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op vrijdag.

Rieke van den Brink

Rieke van den Brink

Administratief medewerkster

Telefoon:

0318 48 6403

e-mail:

rieke@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag.

Henny van Veldhuizen

Henny van Veldhuizen

Financieel medewerkster (crediteurenbeheer)

Telefoon:

0318 48 6403

e-mail:

henny@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op dinsdag en vrijdag.

Carlien van Veldhuizen

Carlien van Veldhuizen

Financieel medewerkster (debiteurenbeheer)

Telefoon:

0318 46 6403

e-mail:

carlien@jcvanveldhuizen.nl

Werkzaam op vrijdag.

Logo J.C. van Veldhuizen

Kauwenhoven 80

6741 PW

Lunteren

VOLG ONS OP SOCIAL MEDIA
FacebookLinkedin
Logo J.C. van Veldhuizen

Kauwenhoven 80

6741 PW

Lunteren

VOLG ONS OP SOCIAL MEDIA
FacebookLinkedin